Purrel Fränkel voelt nog weinig vertrouwen

Purrel Fränkel lijkt niet serieus voor te komen in de plannen van Graafschap-trainer Richard Roelofsen. Ondanks een voetblessure en ziekte deze week, had de linksback de afgelopen weken meer speeltijd verwacht. Roelofsen koos tegen Roda JC en Vitesse voor Ties Evers, die zondag geschorst is.
Fränkel laat zijn gevoel de vrije loop. "Het valt me wel tegen. Tot nu toe voel ik niet het vertrouwen anders had ik wel gespeeld. En dan ben je daarover echt pissig. Je wil nog graag alles geven omdat we erin moeten blijven, maar dan moet je wel opgesteld worden", aldus de verdediger.
"Ik ben een paar dagen ziek geweest en kon vandaag niet direct volle bak trainen. Dat lijkt me ook logisch. Maar als het aan mij ligt, kan ik zondag spelen. Nee, ik denk niet dat het gebeurt. Degene die de opstelling maakt, zal wel zijn beste elf opstellen."
Over tegenstander AZ is de Amsterdammer lovend. "Een fantastische ploeg. Ze spelen echt goed voetbal. Het wordt gewoon heel lastig voor ons, maar vorig jaar wonnen we thuis met 1-0. Dus waarom niet?", besluit Fränkel.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
TOP Oss
De Graafschap
Vrijdag 1 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 25-11 Jong FC Utrecht zet goede thuisree...
- 11-11 Winstpartij op Telstar behoudt De ...
- 04-11 De Graafschap trekt aan het langst...
- 03-11 Zangeres Christine & DJ Jeffrey in...
- 01-11 De Graafschap bekert verder na win...
- 31-10 SV Superboeren felicteert BT'03 me...
- 28-10 De Graafschap leukt verjaardagfees...
- 26-10 Tiroleravond op de Vijverberg
- 26-10 Ontvang D’RAN! Magazine thuis
- 23-10 Jong AZ in Wijdewormer te sterk vo...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Vrijdag 8 december speelt De Graafschap een thuiswedstrijd tegen Cambuur (20:00 uur).