Roelofsen ziet weer verkeerde keuze

Richard Roelofsen kiest met De Graafschap voor ultra-defensief spel. Ook na het 1-0 verlies bij RKC, blijft de coach die weg volgen.
"Dat is de lijn die we gekozen hebben en daar gaan we mee door. Het uitgangspunt is zo te beginnen. We hebben RKC het spelen onmogelijk gemaakt en bijna niets weggegeven", noemde Roelofsen het positieve aspect.
Tot diep in de tweede helft slaagde de tactiek van afbraakvoetbal. "Maar dan maken we in de verdediging weer een verkeerde keuze zoals vorige week ook gebeurde. Een moment van niet opletten bij de steekbal. Dat wordt dan meteen afgestraft en is zuur. Na de goal spelen we veel lange ballen, opportunistisch, maar dat werd ook niets. Dat is moeilijk voor ons en dan komen we ook een beetje in onze zwakte."
"Aan de bal hebben we te weinig gebracht vanavond", vervolgt Roelofsen. "We zijn een maal dreigend geweest bij een spelhervatting. Voor mij teleurstellend, want in de voorgaande wedstrijden kregen we wel steeds een paar grote kansen. Maar er moet direct een streep onder nu, want woensdag wacht FC Twente alweer."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Laatste wedstrijd De Graafschap
FC Eindhoven
De Graafschap
Vrijdag 13 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-05 De Graafschap verliest met 3-1 in ...
- 13-05 Scheurkalender "Scheur 'm DRAN 202...
- 12-05 Wordt ook ballenjongen of meid! Ma...
- 10-05 Clash der blauw witten onbeslist
- 06-05 De Graafschap komt uit tijdens de ...
- 05-05 Laatste Man of the Match bordjes u...
- 30-04 De Graafschap en Jong PSV delen de...
- 22-04 Jongelingen laten zich zien tijden...
- 21-04 Jaarlijkse activiteiten middag bij...
- 16-04 Zure nederlaag voor de Superboeren...
Kaartverkoopinfo komende duels
Vrijdag 13 mei speelt De Graafschap in Eindhoven tegen FC Eindhoven (20.00 uur).
Het betreft de returnwedstrijd in de eerste ronde van de play-offs promotie/degradatie.
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop.