De Graafschap laat initiatief aan RKC

De Graafschap speelt ook zaterdag tegen RKC Waalwijk vanuit een defensief concept. "We beginnen weer met een gesloten organisatie en afhankelijk van wat RKC doet, komen wij dan meer of minder aan het voetballen', zegt trainer Roelofsen.
RKC zakt graag in en gokt vaak op de counter. "Ze laten je voetballen, waardoor wij in deze wedstrijd misschien wat meer balbezit hebben dan in de vorige duels. Hoe wij voetballen, hangt af van RKC. Maar we beginnen vanuit het zelfde systeem zoals de afgelopen weken."
Roelofsen zag dat zijn ploeg tegen koploper AZ de hele wedstrijd kansen had op een resultaat."Het moeilijke is altijd wanneer maak je de keuze nemen we wel of geen risico's. Je moet, zoals tegen AZ het geval was, wel in de wedstrijd zitten. Dan kun je lef tonen en zie je dat we best mogelijkheden krijgen en kwaliteit hebben", aldus de coach.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.