Richard Roelofsen speelt puur op resultaat

De Graafschap wil Roda JC het voetballen onmogelijk maken waarbij de ploeg ver zal inzakken. Dat viel op te maken uit de woorden van trainer Roelofsen. "Een sterke ploeg met veel snelheid en kracht. We willen proberen hun spel te ontregelen."
Roelofsen kiest puur voor resultaat. "Het is bekend dat ik graag aanval, maar dat is nu niet realistisch en het gaat er natuurlijk niet om wat ik leuk vind. Het gaat alleen om punten. We moeten het niet moeilijker te maken dan het is."
Het vertrouwen is broos. Zeker na de oorwassing op eigen veld tegen VVV Venlo."Ik denk dat ook de ploeg geschrokken is van die tweede helft. Vertrouwen komt alleen met punten. En dit is geen kansloze groep. Er zit echt wel kwaliteit in. Morgen kan de ploeg een onrustige week van zich afspelen", hoopt Roelofsen.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Laatste wedstrijd De Graafschap
FC Eindhoven
De Graafschap
Vrijdag 13 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-05 De Graafschap verliest met 3-1 in ...
- 13-05 Scheurkalender "Scheur 'm DRAN 202...
- 12-05 Wordt ook ballenjongen of meid! Ma...
- 10-05 Clash der blauw witten onbeslist
- 06-05 De Graafschap komt uit tijdens de ...
- 05-05 Laatste Man of the Match bordjes u...
- 30-04 De Graafschap en Jong PSV delen de...
- 22-04 Jongelingen laten zich zien tijden...
- 21-04 Jaarlijkse activiteiten middag bij...
- 16-04 Zure nederlaag voor de Superboeren...
Kaartverkoopinfo komende duels
Vrijdag 13 mei speelt De Graafschap in Eindhoven tegen FC Eindhoven (20.00 uur).
Het betreft de returnwedstrijd in de eerste ronde van de play-offs promotie/degradatie.
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop.