De Graafschap wéér gelijk; nu tegen FC Dordrecht (1-1)

De Graafschap blijft grossieren in gelijke spelen. Op bezoek bij FC Dordrecht leverde een matig duel, ondanks een Doetinchemse voorsprong uiteindelijk geen winnaar op: 1-1. De zesde puntendeling dit seizoen.
Trainer Henk de Jong stuurde dezelfde formatie het veld in als tegen GA Eagles, maar de Superboeren leken in niets op het elftal dat in de derby zo oppermachtig voor de dag kwam. Wat de weinige toeschouwers aan de Krommedijk kregen voorgeschoteld was erg pover.
De Graafschap was in de eerst helft nog het dichtstbij een treffer, doordat zowel Alkan als Misidjan bijna hun eigen keeper Fij kansloos lieten. Aanvallend beet de thuisclub wel van zich af, maar Filip Bednarek was telkens de situatie meester.
Na rust dacht Fabian Serrarens aan een strafschop maar kreeg deze niet van leidsman Kooij. Hoewel het duel meer tot leven kwam, bleven grote kansen schaars en een 0-0 leek dan ook in de maak.
Toch wist De Graafschap de score te openen. Lars Nieuwpoort vierde zijn eerste treffer in het shirt van De Graafschap na een corner van Mark Diemers: 0-1. Toch bleek het niet genoeg voor de winst. De ingevallen Mailson Lima Duarte Lopes trok de stand negen minuten voor tijd gelijk (1-1).
Karakteristiek, vrijdag, 20 oktober 2017 (Speelronde 10, Jupiler League)
FC Dordrecht - De Graafschap 1-1 (0-0)
Scoreverloop: 0-1. Lars Nieuwpoort (71), 1-1, Duarte Lopes (81)
Arbiter: Kooij
Toeschouwers: 1.824
Geel De Graafschap: Andrew Driver
Geel FC Dordrecht: Amevor, Hamer, Stankov
De Graafschap: Filip Bednarek, Myenty Abena, Sven Nieuwpoort, Lars Nieuwpoort, Jordy Tutuarima, Mark Diemers, Youssef El Jebli (75. Elvio van Overbeek), Andrew Driver, Daryl van Mieghem, Sjoerd Ars (61. Anthony van den Hurk), Fabian Serrarens
FC Dordrecht: Fij, Stankov, Amevor, Alkan, Misidjan, Hamer, Mahmudov, Bakker (77. Duarte Lopes), Calcan, Arias, Mutzers
Overig
Seizoenstatistieken & Gelderesch Reizen Superboerenpoule & Pupil van de Week
& Kaartverkoopinfo komende duels & Ja, ik word lid van SV Superboeren
SV Superboeren De Graafschap en Achterhoekfoto.nl op Facebook
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.