Andries Ulderink voert wijzigingen door

Na de 4-0 nederlaag bij Feyenoord hield trainer Ulderink van De Graafschap ook tegen FC Groningen (3-2 nederlaag) vertrouwen in dezelfde elf spelers. Vrijdag in het belangrijke treffen met Heracles Almelo zal dat anders zijn. De coach gaat het zowel in de personele sfeer als tactisch anders invullen. De Graafschap kan beschikken over een nagenoeg fitte selectie. Alleen Purrel Fränkel ontbreekt nog, maar zijn herstel vertoont progressie.
Ulderink wil in Almelo vooral voorkomen dat Heracles vanuit het middenveld aan het voetballen komt. De ploeg van oud-Graafschap trainer Bosz heeft met Overtoom, Vejinovic en ook Quansah technisch vaardige middenvelders die altijd in beweging zijn en goed uit de voeten kunnen op het snelle kunstgras van Heracles.
Waarschijnlijk maakt de Fin Kujala zijn opwachting in de basis van De Graafschap, maar zeker is dat niet. Ook Sreckovic lijkt een basisplaats te krijgen als linkermiddenvelder."Over de opstelling zeg ik niets. Wel dat er één of twee andere spelers beginnen."
Vermoedelijke opstelling: De Winter, Evers, Wormgoor, Van de Pavert, Jansen; Rose, Meijer, Kujala, De Leeuw, Sreckovic; Poepon
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
SC Cambuur
Vrijdag 8 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 04-12 SVeerverlichting Spinnekopplein
- 04-12 Hebben we vanavond weer een Man of...
- 04-12 DJ Angelo draait vanavond in de Ka...
- 04-12 Uit en thuis shirt te koop in de K...
- 02-12 De Graafschap weet in Oss een 0-1 ...
- 25-11 Jong FC Utrecht zet goede thuisree...
- 11-11 Winstpartij op Telstar behoudt De ...
- 04-11 De Graafschap trekt aan het langst...
- 03-11 Zangeres Christine & DJ Jeffrey in...
- 01-11 De Graafschap bekert verder na win...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Komende maandag 4 december zal om 20:00 uur het inhaalduel tussen De Graafschap en FC Dordrecht op het programma staan.
Vrijdag 8 december speelt De Graafschap een thuiswedstrijd tegen Cambuur (20:00 uur).