Van der Meulen in basis De Graafschap

De Graafschap moet het vrijdagavond in de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven stellen zonder verdediger Frank van Kouwen.
De aanvoerder is geschorst na zijn vijfde gele kaart en hij is ook niet geheel fit. Van Kouwen wordt centraal in de verdediging vervangen door Timothy van der Meulen. Jochem Jansen en Adil Auassar stopten uit voorzorg eerder met trainen op het kunstgras van AZSV in Aalten, maar starten vrijdag normaliter wel in de basis.
De uitwedstrijd in Eindhoven won De Graafschap eerder dit seizoen eenvoudig met 2-0. De Doetinchemmers zijn koploper in de derde periode en staan in de stand momenteel op de zesde plaats, op zes punten van Sparta.
Opstelling: Terol; J. Jansen, van der Meulen, van de Pavert, Massop; Vincken, Breinburg, Calvete, Auassar; Parzyszek, A. Jansen.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Laatste wedstrijd De Graafschap
FC Eindhoven
De Graafschap
Vrijdag 13 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-05 De Graafschap verliest met 3-1 in ...
- 13-05 Scheurkalender "Scheur 'm DRAN 202...
- 12-05 Wordt ook ballenjongen of meid! Ma...
- 10-05 Clash der blauw witten onbeslist
- 06-05 De Graafschap komt uit tijdens de ...
- 05-05 Laatste Man of the Match bordjes u...
- 30-04 De Graafschap en Jong PSV delen de...
- 22-04 Jongelingen laten zich zien tijden...
- 21-04 Jaarlijkse activiteiten middag bij...
- 16-04 Zure nederlaag voor de Superboeren...
Kaartverkoopinfo komende duels
Vrijdag 13 mei speelt De Graafschap in Eindhoven tegen FC Eindhoven (20.00 uur).
Het betreft de returnwedstrijd in de eerste ronde van de play-offs promotie/degradatie.
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop.