Acties tegen Ross irriteren directeur Bloemers

De fans van De Graafschap ageerden nadrukkelijk tegen voorzitter Clemence Ross met spreekkoren en een spandoek.
Daarop stond "Oprossen". De voorzitter ging wel de confrontatie aan met de supporters. Directeur Henk Bloemers stoorde zich aan de acties. "Ik vind dit jammer. Je moet nu juist de club als één blok steunen en een eenheid vormen."
"Ik heb hier echt geen begrip voor. Ze zoeken een zondebok, maar als het beter was dat ze wegging, zou ze hier niet meer zijn. Het heeft ongetwijfeld ook te maken met het vertrek van Sanderink. Maar wij zijn bezig met een proces, dat vooral tijd nodig heeft. Ik snap de teleurstelling, maar hier heb ik geen begrip voor."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
FC Volendam
De Graafschap
Zondag 24 januari, aanvang 12:15 uur
Nieuws van de Superboeren
- 19-01 Camiel Neghli stroomt door uit eig...
- 16-01 Goede start van de derde periode m...
- 09-01 De Graafschap uiterst efficiƫnt ...
- 09-01 MotM De Graafschap - Telstar: Jord...
- 07-01 Stem op de Man of the Match en win...
- 03-01 Almere City FC wint, vergroot het ...
- 29-12 Giannis Mystakidis neemt vroegtijd...
- 28-12 Een elftal oliebollen met de korti...
- 24-12 Noodsignaal (namens Supporterscoll...
- 21-12 Wijzigingen wedstrijden na de wint...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer