Soufian El Hassnaoui baalt van tegengoals

Soufian El Hassnaoui wilde na afloop van de 3-1 nederlaag bij Ajax de nadruk leggen op het spel van De Graafschap. "We hebben ons aardig staande gehouden. Dit geeft een goed gevoel naar de komende duels."
De middenvelder baalde van de tegengoals. "Die 1-0 valt veel te vroeg waarbij we slecht uitverdedigen. Bij de 2-0 wordt er honderd procent zeker een overtreding op mij gemaakt."
Het positieve gevoel overheerste bij de Marokkaan. "Wij gaan zeker nog punten pakken en daar doen we ook alles aan. In alle duels liggen er genoeg mogelijkheden om dat te doen."
El Hassnaoui werd in de tweede helft gewisseld voor Sreckovic. Hij kreeg rust. "Klopt. Ik heb ook wat last van zijn enkel."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
FC Volendam
De Graafschap
Zondag 24 januari, aanvang 12:15 uur
Nieuws van de Superboeren
- 16-01 Goede start van de derde periode m...
- 09-01 De Graafschap uiterst efficiƫnt ...
- 09-01 MotM De Graafschap - Telstar: Jord...
- 07-01 Stem op de Man of the Match en win...
- 03-01 Almere City FC wint, vergroot het ...
- 29-12 Giannis Mystakidis neemt vroegtijd...
- 28-12 Een elftal oliebollen met de korti...
- 24-12 Noodsignaal (namens Supporterscoll...
- 21-12 Wijzigingen wedstrijden na de wint...
- 19-12 De Graafschap luidt het jaar uit m...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer