Anco Jansen is klaar voor start

Anco Jansen staat zondag tegen NEC misschien wel in de basis bij De Graafschap. Op de training probeerde de technische staf ook een variant met Jansen en De Leeuw als de twee spitsen. Daarnaast liet coach Roelofsen ook El Hassnaoui en Poepon samen voorin spelen.
"Het is nog afwachten. We hebben nog een paar dagen", stelt Jansen. De van Veendam overgekomen speler zegt klaar te zijn voor een basisplek. "De laatste keren viel ik tot tevredenheid in. Nu wacht ik op een kans vanaf het begin en die wil ik dan grijpen."
"Geduld is een schone zaak zeggen ze toch? Ja, de aanpassing naar de eredivisie is groot, maar redelijk verlopen denk ik. NEC is zondag weer niet makkelijk. Een aardige ploeg, maar we moeten gewoon punten halen."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.