Ross: straks wel meer inkomsten genereren

De bouw van een nieuw stadion is voor De Graafschap weer wat dichterbij, maar voorzitter Ross blijft voorzichtig. "Dit is stap 1. We kijken nu verder naar de haalbaarheid. We hebben te maken met meerdere partijen en moet voor ons zelf financieel allemaal goed uitpakken. Daarover moet snel duidelijkheid zijn. Ik ben benieuwd."
Het stadion, gepland voor medio 2015, moet multifunctioneel zijn en ruimte bieden voor een school, appartementen en bedrijven. De exploitatie is van groot belang voor De Graafschap. We moeten straks uit het stadion wel meer inkomsten kunnen genereren en het moet voor ons ook mogelijk zijn de huur te betalen", vult Ross aan.
Ook de uitstraling is volgens Ross van belang. "Het moet qua look en view minstens zo mooi zijn als De Vijverberg. Het moet een verbetering zijn. Maar Vredestein is onze wens en een prettige locatie. Ik ben blij dat er nu toch een opening is. We waren behoorlijk teleurgesteld en hebben ook een beroep gedaan op beide partijen om nog eens goed te kijken. Dat heeft misschien geholpen."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.