Superboeren.nl | Officiële website van SV Superboeren De Graafschap
Postbus 392, 7000 AJ Doetinchem | Lid worden?

Nog een paar Kistemaker tekeningen van Bennie Jolink

Nog een paar Kistemaker tekeningen van Bennie Jolink

Het is algemeen bekend dat Bennie Jolink fan van De Graafschap en van Simon Kistemaker is. Bennie die naast boeren rockartiest ook kunstenaar is, heeft van zijn vriend ‘de Kist’ een unieke potlood tekening gemaakt. Speciaal voor de fans van Bennie Jolink en Simon Kistemaker heeft de SV Superboeren van deze tekening 20 afdrukken laten maken.

Woensdagavond 13 november tijdens de boekpresentatie in de supporters Kantine op de Vijverberg zal Bennie deze prachtige tekeningen signeren en van een uniek nummer voorzien. De SV Superboeren biedt 20 afdrukken te koop aan voor € 100,- per stuk inclusief het signeren van Bennie. De opbrengst komt ten goede aan het interieur van de Kantine.

Wil jij woensdag ook een gesigneerde tekening bestel dan snel op Superboeren.nl, want er zijn er nog maar een paar te koop.



Er zijn slechts 20 afdrukken. De eerste nummers zijn natuurlijk naar Simon en Bennie gegaan. Dus wees er snel bij. Dit is een must have voor verzamelaars.



Belangrijk om vooraf te weten

Let op dat u bij het doen van een iDEAL-betaling het hele betaalproces doorloopt. 

Vragen over de bestelling, levertijd kan worden gestuurd naar: winkel@superboeren.nl

Bestelformulier
Tekening Simon Kistemaker

• Bestelformulier voor de tekening van Simon Kistemaker

® SV Superboeren De Graafschap

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Volgende wedstrijd De Graafschap

De Graafschap

De Graafschap

Telstar

Telstar

Vrijdag 13 december, aanvang 20:00 uur

Kantineverbouwing: € 150.000

€ 125.000

Om de verbouw en uitbreiding van de Supporterskantine te kunnen realiseren kunnen we niet zonder jullie donatie.

Kaartverkoopinfo komende duels

Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer

Overzicht kortingen met uw ledenpas

Volg ons op Instagram, Twitter en Facebook

Stop schelden met Kanker