Superboeren.nl | Officiële website van SV Superboeren De Graafschap
Postbus 392, 7000 AJ Doetinchem | Lid worden?

D'ran! Magazine onderweg naar onze leden

D'ran! Magazine onderweg naar onze leden

Er ligt weer een gloednieuwe uitgave van ons D'ran! Magazine. Dit vierde nummer van het seizoen 2014-2015, zal binnenkort aan onze leden worden verzonden.

Inhoud D'ran! Magazine, jaargang 23, nummer 4, juli 2015

• De inhoud van D'ran! Magazine nr 4, seizoen 2014-2015 • Het is mogelijk je te abonneren op ons D'ran! Magazine Sluit hier een abonnement af om ons D'ran! Magazine

 Een speciale editie na het behalen van de PROMOTIE naar de Eredivisie  Met een toepasselijke titel met het voorwoord genaamd 'WI-J KOMT ALTIED WEER TERUG'  Een trotse supporter en tevens in de Raad van Commissarissen SJOERD WEIKAMP roemt de supporters  Volgt er een column van EDDY BUITING met de titel 'EVEN VREMAN ONDERSPETTEREN' 

 Uiteraard ontbreekt het stukje van de PLAY-OFFS niet en werden er drie goede rondes afgewerkt tegen Almere City FC, Go Ahead Eagles en FC VOLENDAM  Gevolgt met diverse foto's op weg naar de EREDIVISIE  En ontbreekt de HULDIGING niet 

 Speler van het jaar werd CANER CAVLAN en zoals bekend speelt de verdediger vrijdag 7 augustus toch in HEERENVEEN, maar dan in het blauw-wit  MICHIEL BAKKER laat zijn licht schijnen over de vereisten in de Eredivisie m.b.t. ook de VELDVERWARMING  De belangrijke treffer, de 0-1 bij FC Volendam, van VINCENT VERMEIJ wordt in beeld gebracht  Naast de promotie won de B1 in de finalestrijd met PSV de landelijke KNVB-BEKER 

 Dit alles en nog veel meer is te lezen in de nieuwe D'RAN! MAGAZINE  WIJ WENSEN JE VEEL LEESPLEZIER 

Als lid van de SV Superboeren De Graafschap ontvangt u het D'ran! Magazine gratis. Bent u geen lid en wilt u toch de D'ran! ontvangen? Word dan lid en profiteer van alle voordelen! Bekijk hier de voordelen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Laatste wedstrijd De Graafschap

ADO Den Haag

ADO Den Haag

De Graafschap

De Graafschap

Zaterdag 18 mei, aanvang 20:00 uur

Kaartverkoopinfo komende duel

Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):

Het speelschema van het volgende seizoen 2024-2025 in de Keuken Kampioen Divisie zal op een later moment kenbaar gemaakt worden.

Volg ons op Instagram en X

Volg ons op Social Media:

Instagram X