De Graafschap start met Koolhof en Darri

De Graafschap begint zaterdag in het jubileumduel (16:30 uur) met Fortuna Sittard met twee debutanten in de basis. Dean Koolhof (foto) en Brahim Darri staan als aanvallende middenvelders aan de aftrap. Trainer Jimmy Calderwood kiest voor twee spitsen; Anco Jansen en Nathan Kabasele.
Bij De Graafschap, dat vrijdag uitweek naar het kunstgrasveld van DZC'68, keert Nathaniel Will terug van een blessure. Ties Evers, Tim Vincken en Jerry van Ewijk zijn de slachtoffers na de zwakke wedstrijd vorige week bij Almere City (1-1).
De wedstrijd tegen Fortuna Sittard staat in het teken van het 60-jarig jubileum van de Achterhoekse club. De verwachting is dat er ongeveer 10 duizend mensen op het duel afkomen, omdat De Graafschap ook veel gratis kaarten heeft weggegeven.
Opstelling De Graafschap: Zwarthoed, Will, Pröpper, Vd Pavert, Lazic; Darri, Linssen, Breinburg, Koolhof; Jansen en Kabasele
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
Telstar
Vrijdag 13 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 06-12 FC Den Bosch en De Graafschap dele...
- 01-12 Geen winnaar De Graafschap - Go Ah...
- 30-11 Ophalen Jubileum boek 65 jaar De G...
- 27-11 Zondag 1 december Sinterklaas op d...
- 26-11 De Graafschap lijdt eerste competi...
- 25-11 Superboeren zitten er warm bij dez...
- 23-11 Superboeren boeken eenvoudige over...
- 22-11 Geef een steen in Superboerenmuur ...
- 21-11 Ted van de Pavert verlengt contrac...
- 20-11 Goal 93e minuut brengt Jong Oranje...
Kantineverbouwing: € 150.000
Om de verbouw en uitbreiding van de Supporterskantine te kunnen realiseren kunnen we niet zonder jullie donatie.
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer