Pieter Huistra op zoek naar stabiliteit

Voor De Graafschap breken belangrijke weken aan. Mogelijk wordt tijdens de komende twee duels, tegen FC Emmen en koploper FC Dordrecht al duidelijk of de ploeg van trainer Huistra nog mee kan doen in de race om de titel. 'De 3e periode is een mooi vertrekpunt. We kunnen naar de winterstop toe weer tussendoelen stellen. Het is een nieuw markeringspunt', zegt Huistra.
Na twee teleurstellende thuisduels hoopt De Graafschap vrijdag op eerherstel tegen Emmen. Ook de laatste wedstrijd, bij MVV, ging ondanks een prima 1e helft verloren. 'We zijn op zoek naar meer stabiliteit. Maar voetballend gaat het steeds beter', houdt Huistra moed.
Bron: Omroep Gelderland
SV Superboeren De Graafschap op Facebook en Twitter
|
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
TOP Oss
Vrijdag 29 januari, aanvang 21:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 24-01 Van Heertum belangrijk met twee go...
- 19-01 Camiel Neghli stroomt door uit eig...
- 16-01 Goede start van de derde periode m...
- 09-01 De Graafschap uiterst efficiënt ...
- 09-01 MotM De Graafschap - Telstar: Jord...
- 07-01 Stem op de Man of the Match en win...
- 03-01 Almere City FC wint, vergroot het ...
- 29-12 Giannis Mystakidis neemt vroegtijd...
- 28-12 Een elftal oliebollen met de korti...
- 24-12 Noodsignaal (namens Supporterscoll...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer