De Graafschap wil 90 minuten knallen

De Graafschap is gebrand om zondag (12:30 uur) de eerste drie punten van dit seizoen binnen te slepen. Dat moet gebeuren op de eigen Vijverberg tegen ADO Den Haag. Vorig seizoen won De Graafschap dat duel met 1-0. In het elftal van de laatste weken verandert niets.
"We moeten maar eens negentig minuten knallen", zegt trainer Andries Ulderink strijdbaar. "Dat hebben we ook met elkaar afgesproken in de groep. Van ADO verwacht ik veel strijd en passie. Die hebben toch ook wat tikjes gehad."
De Graafschap was uit bij FC Utrecht en Excelsior geruime tijd de betere ploeg, maar kwam in de problemen toen de tegenstander meer risico's nam en De Graafschap onder druk zette. "Toen kregen we inderdaad weinig kansen meer. Dat proberen we te verbeteren."
Opstelling: Terol; Evers, Van de Pavert, Wormgoor, Frankel; Rose, Meijer, De Leeuw, Breinburg; Poepon, El Hassnaoui
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Laatste wedstrijd De Graafschap
FC Eindhoven
De Graafschap
Vrijdag 13 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-05 De Graafschap verliest met 3-1 in ...
- 13-05 Scheurkalender "Scheur 'm DRAN 202...
- 12-05 Wordt ook ballenjongen of meid! Ma...
- 10-05 Clash der blauw witten onbeslist
- 06-05 De Graafschap komt uit tijdens de ...
- 05-05 Laatste Man of the Match bordjes u...
- 30-04 De Graafschap en Jong PSV delen de...
- 22-04 Jongelingen laten zich zien tijden...
- 21-04 Jaarlijkse activiteiten middag bij...
- 16-04 Zure nederlaag voor de Superboeren...
Kaartverkoopinfo komende duels
Vrijdag 13 mei speelt De Graafschap in Eindhoven tegen FC Eindhoven (20.00 uur).
Het betreft de returnwedstrijd in de eerste ronde van de play-offs promotie/degradatie.
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop.