DJ meubel voor SV Superboeren

Inducomp b.v. uit Zelhem heeft voor de ons een DJ meubel gemaakt voor in de supporterskantine.
De bedrijfsleider bij Inducomp, meer dan 25 jaar Graafschap-supporter, hoorde dat SV Superboeren De Graafschap een DJ in de kantine wil laten draaien. Maar om de apparatuur op een gewone tafel neer te zetten vond hij niet zo'n goed idee.
Na een gesprek met SV Superboeren De Graafschap is aan hen aangeboden om een speciaal meubel te maken uit Inducomp's Aluminium Profielsysteem. Inducomp b.v. levert immers "Oplossingen met Aluminium Profielen".
Er een keuze gemaakt uit de meer dan 260 verschillende profielen en er is uitgezocht hoe het meubel er uit zou gaan zien. Er is een speciale print ontworpen met daarop onder meer het aanzicht van het stadion aan de kant van de Supporterskantine. Deze print kant door middel van leds van binnenuit aangelicht worden.
Het DJ meubel is zondag op de Open Dag al te bewonderen in de ook al gloednieuwe tent van de SV Superboeren. Voor het transport van het meubel van Inducomp b.v. in Zelhem naar Doetinchem, is gebruik gemaakt van de trekker van onze terreinknecht Tonny, want we blijven natuurlijk Superboeren!
We hopen dat we met dit meubel lekkere muziek kunnen draaien in de kantine en op andere evenementen. Het moet een gezellig feest worden bij De Graafschap!
Wanneer je nieuwsgierig bent geworden, kom dan zondag vanaf 13.00 uur naar de Open Dag op De Vijverberg.
Meer informatie over Inducomp b.v is te vinden op: www.inducomp.nl.
SV Superboeren De Graafschap op Facebook en Twitter
|
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.