Superboeren.nl | Officiële website van SV Superboeren De Graafschap
Postbus 392, 7000 AJ Doetinchem | Lid worden?

Enquête onder de leden van SV Superboeren

Enquête onder de leden van SV Superboeren

De SV Superboeren is in gesprek met De Graafschap over de meerwaarde van het lidmaatschap van de supportersverenigingen. Welke bijdrage kan de club hierin leveren? We zijn hier over al geruime tijd met elkaar in gesprek

Om een goed beeld te krijgen, heeft de SV Superboeren voorgesteld om een enquête te houden onder haar leden. We hopen hiermee meer te weten te komen wat onze leden van belang vinden. Samen met de club hebben we besloten om Thijs Hofland, stagiair bij de club, te vragen de enquête te gaan coördineren en uitwerken als stage-opdracht.

Recent hebben leden van de SV Superboeren een mailbericht ontvangen met een link naar de enquête (bij sommige e-mailproviders kan deze in de spamfilter, dan wel in de map 'ongewenst' zijn terechtgekomen). Het is voor het eerst dat wij onze leden benaderen via e-mail. Direct bleek ook een tekortkoming in ons ledenbestand, namelijk, dat we niet van alle leden het (juiste) e-mailadres hebben.

Graag ontvangen wij je actuele e-mailadres, zodat wij ons ledenbestand kunnen bijwerken en je alsnog de enquête kunnen sturen (indien gewenst).

Ik verzoek je vriendelijk om de volgende gegevens te mailen naar: info@superboeren.nl.

Naam:
Lidmaatschapsnummer SV Superboeren:
Geboortedatum:
E-mailadres:

Nummer seizoenkaart De Graafschap:
Wil alsnog enquête ontvangen: JA / NEE
Mag benaderd worden via email door SV Superboeren: JA / NEE

Hartelijk dank voor je medewerking.

Met hartelijke groet,

Hans Boesberg
Voorzitter SV Superboeren De Graafschap

SV Superboeren De Graafschap op Facebook en Twitter

Gerelateerde nieuwsberichten

Laatste wedstrijd De Graafschap

ADO Den Haag

ADO Den Haag

De Graafschap

De Graafschap

Zaterdag 18 mei, aanvang 20:00 uur

Kaartverkoopinfo komende duel

Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):

Het speelschema van het volgende seizoen 2024-2025 in de Keuken Kampioen Divisie zal op een later moment kenbaar gemaakt worden.

Volg ons op Instagram en X

Volg ons op Social Media:

Instagram X