Pieter Huistra: vandaag waren het kerels

Pieter Huistra was na de 0-1 overwinning bij FC Volendam een tevreden trainer van De Graafschap. “Vandaag zie je vechtlust, je ziet ze er met ziel en zaligheid ingaan, je moet een kerel zijn en vandaag waren het kerels.” .
De Graafschap won door een doelpunt van Ted van de Pavert in de eerste helft. Die helft was niet goed, de ploeg speelde slordig vind ook de trainer: “Dat kwam ook doordat Volendam graag druk zet, daardoor waren de ruimtes klein, maar als we die slordigheden eruit kunnen krijgen worden de spelers beter en krijgen we waarschijnlijk ook betere kansen.”
“Ik zie deze overwinning als een bevestiging dat we de goede kant op gaan, dat de ontwikkeling positief is en die beloning moet je doping zijn naar de volgende wedstrijd toe. Voor de winterstop hebben we nog drie wedstrijden en die zijn heel belangrijk voor de aansluiting met de top.”
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
TOP Oss
De Graafschap
Vrijdag 1 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 25-11 Jong FC Utrecht zet goede thuisree...
- 11-11 Winstpartij op Telstar behoudt De ...
- 04-11 De Graafschap trekt aan het langst...
- 03-11 Zangeres Christine & DJ Jeffrey in...
- 01-11 De Graafschap bekert verder na win...
- 31-10 SV Superboeren felicteert BT'03 me...
- 28-10 De Graafschap leukt verjaardagfees...
- 26-10 Tiroleravond op de Vijverberg
- 26-10 Ontvang D’RAN! Magazine thuis
- 23-10 Jong AZ in Wijdewormer te sterk vo...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Vrijdag 8 december speelt De Graafschap een thuiswedstrijd tegen Cambuur (20:00 uur).