Anco Jansen essentieel voor De Graafschap

Hij maakte de eerste twee doelpunten en kreeg ook nog een strafschop mee, waaruit de 1-3 viel. Aanvaller Anco Jansen was tegen Emmen essentieel voor De Graafschap.
"Bij de eerste speelde ik mijn man uit en schoot hard in de lange hoek. De tweede was een prachtige voorzet van Tim Vincken, waar ik eigenlijk alleen mijn hoofd tegenaan hoefde te zetten. Een primeur voor mij, want ik had nog nooit gescoord met mijn hoofd."
"Ondanks de moeilijke tijd die we hebben gehad, hebben we karakter getoond. Wel fijn dat de supporters weer tevreden waren over ons, dat is ook wel eens anders geweest. We hebben nu zeven punten in deze periode, dat is denk ik redelijk, al hadden we natuurlijk wel thuis van Oss moeten winnen."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
Telstar
Vrijdag 3 februari, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 01-02 Plan B op het podium in de support...
- 30-01 Gelijkspel in Utrecht laat aanslui...
- 21-01 De Graafschap speelt met 2-2 gelij...
- 15-01 Scorebord uit 1975 terug op de Vij...
- 15-01 Man of the Match: Camiel Neghli
- 15-01 Herdenking overleden Graafschap su...
- 14-01 Horroravond voor Jong Ajax op de V...
- 13-01 SV legt bloemen bij monument
- 13-01 Basement vanavond in de Kantine
- 12-01 1 minuut stilte voorafgaand aan ee...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de aankomende wedstrijden:
De eerstvolgende thuiswedstrijd is vrijdag 3 februari 2023 tegen Telstar (20:00 uur).
Dinsdag 7 februari om 20:00 uur staat de KNVB Beker duel tussen De Graafschap en De Treffers op het programma.