De Graafschap wil zes versterkingen

De Graafschap wil nog minimaal zes nieuwe spelers aantrekken voor het nieuwe seizoen in de eerste divisie. Dat zegt technisch manager Roland Vroomans. "In elke linie moet er wel wat bij. Maar we nemen de tijd en willen de juiste keuzes maken. We merken dat er nog steeds heel veel spelers naar deze club willen.
"De Graafschap gaat werken met twintig spelers en drie keepers. "Dat is in de eerste divisie heel normaal. We gaan natuurlijk ook flink terug in budget."
Dennis te Braak blijft ook volgend seizoen trainer van de A1-jeugd. Ook gaat hij straks vaker assisteren bij de hoofdmacht. De andere assistent-trainers van Pieter Huistra zijn Richard Roelofsen en Jan Vreman. "We zijn uiterst tevreden over het werk van Dennis", zegt Vroomans.
Bron: Omroep Gelderland
Laatste wedstrijd De Graafschap
FC Eindhoven
De Graafschap
Vrijdag 13 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-05 De Graafschap verliest met 3-1 in ...
- 13-05 Scheurkalender "Scheur 'm DRAN 202...
- 12-05 Wordt ook ballenjongen of meid! Ma...
- 10-05 Clash der blauw witten onbeslist
- 06-05 De Graafschap komt uit tijdens de ...
- 05-05 Laatste Man of the Match bordjes u...
- 30-04 De Graafschap en Jong PSV delen de...
- 22-04 Jongelingen laten zich zien tijden...
- 21-04 Jaarlijkse activiteiten middag bij...
- 16-04 Zure nederlaag voor de Superboeren...
Kaartverkoopinfo komende duels
Vrijdag 13 mei speelt De Graafschap in Eindhoven tegen FC Eindhoven (20.00 uur).
Het betreft de returnwedstrijd in de eerste ronde van de play-offs promotie/degradatie.
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop.