Muslu Nalbantoglu weg bij De Graafschap

Muslu Nalbantoglu vertrekt aan het eind van dit seizoen bij De Graafschap. Dat zegt het bestuur van de club. Ook de rechtsback zelf weet dat zijn afscheid nadert.
"Ik moet nog een gesprek hebben, maar ik weet wel hoe laat het is. Ik loop al een tijdje mee en met mijn zaakwaarnemer is ook al gesproekn. Voor 95 procent is zeker dat hier geen toekomst meer is voor mij", vertelde de symphatieke Turkse verdediger.
Nalbantoglu, twee jaar geleden nog aanvoerder en jaren een vaste waarde bij De Graafschap, lijkt uit de gratie bij trainer Roelofsen. De trainer stelt hem niet meer op. "Dat is een juiste constatering. Het is klote. Ik ben erg teleurgesteld, maar alles moet nu wijken voor handhaving dus kop op."
Zondag tegen FC Den Bosch zal Nalbantoglu ook niet spelen. Roelofsen kiest als rechtsback opnieuw voor Jochem Jansen en laat Ted van de Pavert linksback spelen als vervanger van de geschorste Ties Evers.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.