Andries Ulderink is weer thuis in Doetinchem

Andries Ulderink leidde maandag met veel passie de eerste training van De Graafschap. De nieuwe coach was duidelijk blij terug te zijn op vertrouwde grond. "Het sportcomplex, de vele mensen en zeer gedreven spelers. Het overtreft bijna alle verwachtingen."
De Aaltenaar was in het verleden al in diverse functies werkzaam bij De Graafschap. Het hoofdtrainerschap in Doetinchem en bij een club in de eredivisie is echter nieuw voor hem. Ulderink had er duidelijk naar uitgekeken. "Eigenlijk de hele vakantie. Ik heb er in elk geval enorm veel zin in."
Dat de selectie nog versterking nodig heeft, weet Ulderink ook. "Je hoopt als trainer altijd zo gauw mogelijk, maar door omstandighden is dat helaas niet zo. We zijn er hard mee bezig."
Bron: Omroep Gelderland
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.