Jan Vreman maakt seizoen af als hoofdtrainer

Jan Vreman maakt het seizoen af als interim-trainer van De Graafschap. Jan is sinds de wedstrid tegen MVV Maastricht als hoofdtrainer eindverantwoordelijk. Na goed overleg en een gesprek met Jan is besloten om dit te verlengen tot het einde van het huidige seizoen.
“We zijn blij dat Jan heeft aangegeven bereid te zijn tot aan het einde van het seizoen als interim-trainer actief te blijven”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp.
“Vanuit de selectie hebben we heel duidelijk het signaal gekregen dat zij ook graag rust wilden en met Jan het seizoen af willen maken. Dat lijkt ons op dit moment ook de beste optie.”
Dit geeft De Graafschap de gelegenheid om in alle rust te zoeken naar een hoofdtrainer voor het volgende seizoen. Kersverse nieuw technisch directeur Peter Bijvelds zal daar een profiel voor maken en op zoek gaan naar een geschikte kandidaat.
Bron: www.degraafschap.nl
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
Telstar
Vrijdag 3 februari, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 01-02 Plan B op het podium in de support...
- 30-01 Gelijkspel in Utrecht laat aanslui...
- 21-01 De Graafschap speelt met 2-2 gelij...
- 15-01 Scorebord uit 1975 terug op de Vij...
- 15-01 Man of the Match: Camiel Neghli
- 15-01 Herdenking overleden Graafschap su...
- 14-01 Horroravond voor Jong Ajax op de V...
- 13-01 SV legt bloemen bij monument
- 13-01 Basement vanavond in de Kantine
- 12-01 1 minuut stilte voorafgaand aan ee...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de aankomende wedstrijden:
De eerstvolgende thuiswedstrijd is vrijdag 3 februari 2023 tegen Telstar (20:00 uur).
Dinsdag 7 februari om 20:00 uur staat de KNVB Beker duel tussen De Graafschap en De Treffers op het programma.