Kom helpen op het Spinnekopplein!

Het begin is gemaakt voor het maken van het mooiste terras bij de mooiste kantine! De stenen zijn inmiddels geleverd en liggen te wachten op enthousiaste supporters die willen komen helpen met het straten van het Spinnekopplein.
We hebben al diverse aanmeldingen mogen ontvangen waar we erg blij mee zijn! Maar we hebben nog meer handjes nodig.
Met een stuk of 10 man/vrouw erbij komen we een heel eind. Dus meld je aan om zaterdag 3 juli en/of zaterdag 10 juli het Spinnekopplein te veranderen in een geweldig terras zoals dat hoort te zijn bij de mooiste club met de mooiste supporters!
We starten zaterdag 3 juli om half negen met een bak koffie en als onze nieuwe trainer Reinier Robbemond de D’RAN tegel heeft gelegd gaan we aan de slag. Je wordt goed verzorgd en jij kan straks trots vertellen dat je hebt meegewerkt aan het Spinnekopplein.
Er is professionele begeleiding van de firma Bulten aanwezig en Boels sponsort de grote gereedschappen.
Meld je aan via onze website info@superboeren.nl. Laat dan weten welke datum je komt en of je de hele dag meehelpt of een dagdeel.
Zien we elkaar zaterdag?
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.