Reinoud en zijn “vreemde cultheld”...

Enkele weken geleden lanceerden we op verzoek van VI de volgende vraag.
Wie is nou in onze ogen een cultheld? Niet de meest verfijnde voetballer, maar gewoon en speler die opvalt en ons aanspreekt.
Uit de inzendingen kwamen drie namen naar voren die het meest genoemd werden.
1. Hans Polko
3. Eric Redeker
Omdat we één inzending belonen met SPRBR cap en trui is deze uit de hoge hoed getrokken door onze notaris. Het schetste onze verbazing dat de winnaar Rody Turpijn noemde als zijn cultheld. Hij voetbalde vanaf 1998, 5 seizoenen op de Vijverberg, speelde 91 wedstrijden en maakte daarin 10 doelpunten.
Volgens Reinoud Lieber was het eigenlijk een voetballer die je zonder postzegel terug zou moeten sturen naar Amsterdam, waar hij twee jaar voor Ajax voetbalde. Reinoud merkte op dat het toenmalige team hem niet snapte, óf hij snapte zijn medespelers niet. Desalniettemin was deze speler een reden voor de winnaar (die op de foto te zien is met de SPRBR cap) om hem te nomineren én het leverde ook nog wat op.
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.