Enthousiaste webredacteur gezocht (M/V)

SV Superboeren De Graafschap is dringend op zoek naar enkele enthousiaste en gemotiveerde vrijwilligers om de webredactie te versterken.
Op 25 april 1974 werd Supportersvereniging Vriendenkring De Graafschap opgericht. Vanaf het tweede kwartaal van 2012 gaat de Supportersvereniging officieel door het leven onder de nieuwe naam: SV Superboeren De Graafschap. Momenteel telt zij ruim 1300 leden.
Als SV behartigen wij de belangen van de supporters richting de BVO. De afgelopen jaren hebben we als initiatiefnemer de nieuwe supporterskantine gerealiseerd. Daarnaast organiseert de SV tal van activiteiten zoals een voetbaltoernooi, de Superboerenpoule, Vreman Cup,
vlaggenparade en het magazine D’ran (4x per jaar).
Onze website www.superboeren.nl voorziet de bezoekers van het laatste nieuws omtrent wedstrijden, De Graafschap, en activiteiten van de Supportersvereniging. Daarnaast beheert de webredactie een aantal Social Media kanalen zoals Twitter, Facebook en Instagram.
Wij zoeken meerdere enthousiaste webredacteuren die affiniteit hebben met De Graafschap. Een echte superboer dus! Ook is het natuurlijk belangrijk dat je een vlotte pen hebt en het leuk vindt om je te verdiepen in alles wat er rondom de club gebeurt.
Wat zijn je taken:
- Het schrijven en publiceren van actuele nieuwsitems op www.superboeren.nl
- Publiceren en promoten van de artikelen op de (Sociale Media) Kanalen
- Dagelijks op zoek naar interessante ontwikkelingen en nieuwtjes die je gebruikt in eigen artikelen.
- Je ondersteunt de huidige webredactie maar je krijgt ook ruimte om eigen ideeen uit te werken en mee te denken in vernieuwingen rondom de website.
- Mede vormgeven en bewaken van de huisstijl
- Optioneel: foto’s en/of video’s bewerken voor gebruik op de websites.
Wat zoeken wij:
- Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste.
- Je hebt affiniteit met voetbal en in het bijzonder De Graafschap.
- Je hebt goede communicatieve vaardigheden, je bent enthousiast en daarnaast flexibel en nieuwsgierig
- Je kunt zelfstandig werken, neemt graag initiatief en bent creatief.
- Je hebt kennis van Social Media en vindt het ook leuk om je hierin te verdiepen.
- Je hebt ervaring met het beheren van een CMS website.
Wat bieden wij:
- Vrijheid en ruimte om jezelf te ontwikkelen en eigen artikelen uit te werken.
- Een jong webredactieteam.
- Gratis lidmaatschap SV Superboeren.
- Leuke extra's als vrijwilliger van SV Superboeren.
Ben je enthousiast? Wij zien je motivatie en CV graag tegemoet! Een officiële sollicitatiebrief is niet nodig. Je kunt gewoon in je eigen woorden uitleggen waarom dit jou leuk lijkt. Stuur je CV + motivatie naar website@superboeren.nl.
Laatste wedstrijd De Graafschap
FC Eindhoven
De Graafschap
Vrijdag 13 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-05 De Graafschap verliest met 3-1 in ...
- 13-05 Scheurkalender "Scheur 'm DRAN 202...
- 12-05 Wordt ook ballenjongen of meid! Ma...
- 10-05 Clash der blauw witten onbeslist
- 06-05 De Graafschap komt uit tijdens de ...
- 05-05 Laatste Man of the Match bordjes u...
- 30-04 De Graafschap en Jong PSV delen de...
- 22-04 Jongelingen laten zich zien tijden...
- 21-04 Jaarlijkse activiteiten middag bij...
- 16-04 Zure nederlaag voor de Superboeren...
Kaartverkoopinfo komende duels
Vrijdag 13 mei speelt De Graafschap in Eindhoven tegen FC Eindhoven (20.00 uur).
Het betreft de returnwedstrijd in de eerste ronde van de play-offs promotie/degradatie.
Kijk hier voor de informatie m.b.t. de kaartverkoop.