Graafschap-boegbeeld Jurrie Koolhof overleden

Eén van de boegbeelden van De Graafschap, Jurrie Koolhof, is op 59-jarige leeftijd overleden. De oud-speler en -trainer van De Graafschap was al geruime tijd ziek.
Oud-international Koolhof (5 caps) kwam in de zomer van 1990 over van Vitesse naar De Graafschap. In zijn eerste seizoen had hij een belangrijk aandeel in het ongeslagen behaalde kampioenschap van de Eerste divisie. In de ploeg van trainer Simon Kistemaker vormde hij een gouden aanvalskoppel met Peter Hofstede. Koolhof droeg in totaal 86 wedstrijden het Graafschapshirt en was daarin goed voor 32 doelpunten.
Later keerde hij terug op De Vijverberg. Eerst als hoofdjeugdopleiding en in het seizoen 2001-2002 zat hij als hoofdtrainer op de bank. Hij loodste de club dat seizoen naar een solide veertiende plaats in de eredivisie (37 punten).
Laatste wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
FC Den Bosch
Vrijdag 19 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 26-05 Voetbaltoernooi supporters De Graa...
- 24-05 De Graafschap start komend seizoen...
- 20-05 Siem de Jong fleurt afscheidsduel ...
- 13-05 Over uit en uit voor De Graafschap...
- 06-05 De Graafschap wint en houdt kleine...
- 06-05 The Crimestarters, DJ Ruud en DJ L...
- 06-05 Kom op zondag 14 mei het G-team aa...
- 30-04 Willem II wint in een doelpuntrijk...
- 22-04 Zure nederlaag voor de Superboeren
- 14-04 Wederom doelpuntrijk duel, dit kee...