Bert van Lingen beoogd voetbalcommissaris RvC

De Graafschap heeft Bert van Lingen benaderd om zitting te nemen in de Raad van Commissarissen van de Doetinchemse club, waarin de voormalig oefenmeester de portefeuille ‘technische zaken’ onder zijn beheer zou moeten gaan nemen.
De 71-jarige Van Lingen heeft een rijk verleden in het profvoetbal. Hij fungeerde als een van de assistenten van Rinus Michels toen Oranje in 1988 Europees Kampioen werd. Hierna was Van Lingen steevast de rechterhand van Dick Advocaat.,bij diverse clubs en nationale bonden.
Van Lingen heeft ook een verleden in Doetinchem, al moeten we daarvoor wel een tijdje terug In het seizoen 1970-1971 was hij assistent van Ad Zonderland. Na diens vroegtijdige vertrek schoof Van Lingn door en werd hoofdtrainer op De Vijverberg.
SV Superboeren De Graafschap en Achterhoekfoto.nl op Facebook
Volgende wedstrijd De Graafschap
TOP Oss
De Graafschap
Vrijdag 1 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 25-11 Jong FC Utrecht zet goede thuisree...
- 11-11 Winstpartij op Telstar behoudt De ...
- 04-11 De Graafschap trekt aan het langst...
- 03-11 Zangeres Christine & DJ Jeffrey in...
- 01-11 De Graafschap bekert verder na win...
- 31-10 SV Superboeren felicteert BT'03 me...
- 28-10 De Graafschap leukt verjaardagfees...
- 26-10 Tiroleravond op de Vijverberg
- 26-10 Ontvang D’RAN! Magazine thuis
- 23-10 Jong AZ in Wijdewormer te sterk vo...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Vrijdag 8 december speelt De Graafschap een thuiswedstrijd tegen Cambuur (20:00 uur).