Superboeren.nl | Officiële website van SV Superboeren De Graafschap
Postbus 392, 7000 AJ Doetinchem | Lid worden?

Oproep van onze ledenadministratie

Oproep van onze ledenadministratie

De laatste tijd zijn er heel veel nieuwe leden bijgekomen, vooral tijdens de Open Dag. Het was dan ook een flinke klus om al deze nieuwe leden in het ledenbestand op te nemen. Alle nieuwe leden en mutaties bij bestaande leden zijn verwerkt.

Mocht het zo zijn dat je nog niets vernomen of ontvangen hebt na je aanmelding of dat je na het doorgeven van een wijziging geenbevestiging hebt gehad, schroom dan niet om contact op te nemen met de ledenadministratie. De ledenadministratie is te bereiken via emailadres: ledenadministratie@superboeren.nl.

Je aanmelden als lid an SV Superboeren kan op elk moment. Je online aanmelden kan via onderstaande link:

Ja, ik word lid van SV Superboeren*

*De eerste betaling verloopt via iDEAL

Natuurlijk is aanmelden via dit formulier (PDF) ook mogelijk.

SV Superboeren De Graafschap en Achterhoekfoto.nl op Facebook