De Graafschap start voorbereiding

De Graafschap is onder veel belangstelling begonnen aan het de voorbereiding op het seizoen 2016-2017. In Westendorp werkte de Achterhoekers hun eerste training af.
Bij De Graafschap was de van Telstar overgekomen Tim Keurntjes tot nu toe het enige nieuwe gezicht. De club hoopt zich nog defensief als aanvallend te versterken. Het drietal Tim Linthorst, Erik Quekel en Youssef El Jebli ontbraken op deze eerste sessie.
Rondom de eerste training is een aantal foto's gemaakt. De foto's kunt u vinden in ons fotoalbum.
Onze fotopartner is www.achterhoekfoto.nl.
Hoe word ik lid van SV Superboeren De Graafschap?
De supportersvereniging doet er van alles aan om het de supporters naar de zin te maken en zich thuis te laten voelen. Word dus ook lid van van SV Superboeren. Alleen dán kan er voor nog meer vermaak en vertier gezorgd worden rondom het veld.
Informatie over ons lidmaatschap is hier te vinden.
• Aanmelden kan via dit formulier (PDF), of online.
• Of stuur een e-mail naar: ikwordlid@superboeren.nl. Vrijwel direct ontvang je het aanmeldformulier, als bijlage, retour in je mailbox. Deze kun je vervolgens printen, invullen en opsturen naar SV Superboeren De Graafschap.
SV Superboeren De Graafschap en Achterhoekfoto.nl op Facebook
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
Roda JC Kerkrade
Vrijdag 29 september, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 24-09 Invallers Warmerdam en Lammers tre...
- 19-09 Nieuwe 3 punter voor de Superboere...
- 16-09 Ondanks moeizame 1e helft en achte...
- 02-09 VVV-Venlo wint thuisduel met 2-0 v...
- 27-08 Afscheid van clubman Herman Schutt...
- 27-08 Lustrum Blue Brothers
- 26-08 De Graafschap slikt eerste thuisne...
- 21-08 Uitvak iets duurder
- 20-08 Erelid en oprichter van SV Herman ...
- 12-08 De Graafschap en ADO Den Haag houd...