De Graafschap haalt gewilde Cas Peters binnen

De Graafschap heeft Cas Peters binnen. De overgang van de aanvaller had heel wat voeten in de aarde en het geduld van de Doetinchemse club werd danig op de proef gesteld, maar Peters tekende een tweejarig contract.
De Graafschap was al langer geïnteresseerd in Cas Peters, die vorig seizoen 23 doelpunten maakte in het shirt van FC Emmen en een gevaarlijk duo vormde met Alexander Bannink.
Een overstap in de zomerstop leek aanstaande, maar Peters gaf uiteindelijk de voorkeur aan een Portugees avontuur bij CD Nacional. Zijn verblijf daar was echter van korte duur. In Nederland kwam Peters verder uit voor Jong FC Twente en Go Ahead Eagles, waarvoor hij debuteerde in een wedstrijd tegen De Graafschap.
Foto: www.twenteinsite.nl
SV Superboeren De Graafschap op Facebook en Twitter
Volgende wedstrijd De Graafschap
MVV Maastricht
De Graafschap
Zondag 24 september, aanvang 14:30 uur
Nieuws van de Superboeren
- 19-09 Nieuwe 3 punter voor de Superboere...
- 16-09 Ondanks moeizame 1e helft en achte...
- 02-09 VVV-Venlo wint thuisduel met 2-0 v...
- 27-08 Afscheid van clubman Herman Schutt...
- 27-08 Lustrum Blue Brothers
- 26-08 De Graafschap slikt eerste thuisne...
- 21-08 Uitvak iets duurder
- 20-08 Erelid en oprichter van SV Herman ...
- 12-08 De Graafschap en ADO Den Haag houd...
- 11-08 DJ Martin Scheffer opent seizoen 2...