Verlies De Graafschap tegen efficiënt PEC: 0-3

Hoewel De Graafschap meer het verdiend, verloor het uiteindelijk ruim van PEC Zwolle, dat nu rust drie keer scoorde op De Vijverberg: 0-3.
Trainer Jan Vreman wijzigde zijn startformatie op twee plaatsen: Jan Lammers was de vervanger van Tim Linthorst en Alexander Bannink verwees Lion Kaak naar de bank. Aanwinst Jeroen Tesselaar was nog niet speelgerechtigd.
De Graafschap begon enthousiast en had ook een overwicht, maar kreeg al snel een domper te verwerken toen Dean Koolhof vroeg uitviel met een op het oog ernstige liesblessure. Met invaller Vincent Vermeij bleef De Graafschap beter, maar echt grote kansen waren er niet. De inbreng van PEC Zwolle was tot dan, zeer gering met enkel een aantal pogingen van afstand.
Na rust was het beeld anders op de kletsnatte Vijverberg. Eerst kreeg De Graafschap opnieuw een tegenvaller te verwerken met het uitvallen van Nathaniel Will en meteen daarna werd de score geopend door Marinus (0-1).
De Achterhoekers probeerden het daarna nog wel, maar konden de Zwolse defensie niet echt in de problemen brengen. Toen de bezoekers via een knal van Bart van Hintum op 0-2 kwamen was het duel beslist. Na een fout van Thijs Bouma, mocht Becker er zelfs 0-3 van maken.
Rondom de wedstrijd is weer een aantal foto's gemaakt. De foto's kunt u vinden in ons fotoalbum.
Foto's: www.achterhoekfoto.nl
Karakteristiek, zaterdag 15 augustus 2015
De Graafschap - PEC Zwolle 0-3 (0-0)
Scoreverloop: 0-1, Marinus (50), 0-2, Van Hintum (61), 0-3, Becker (66)
Arbiter: Lindhout
Toeschouwers: 8.100
Geel De Graafschap: Robin Pröpper, Nathan Kabasele
Geel PEC Zwolle: Lam
De Graafschap: Hidde Jurjus, Thijs Bouma, Robin Pröpper, Jan Lammers, Nathaniel Will (50. Bart Straalman), Kristopher Vida, Alexander Bannink, Dean Koolhof (18. Vincent Vermeij), Bryan Smeets, Nathan Kabasele, Erik Quekel (64. Youssef El Jebli)
PEC Zwolle: Begois, Van Polen, Schenkeveld, Lam, Van Hintum, Dekker (81. El Hasnaoui), Rienstra, Becker (71. Ehizibue), Marinus, Menig (65. Lazic), Veldwijk
Overig
Seizoenstatistieken & Gelderesch Reizen Superboerenpoule & Pupil van de Week
& Kaartverkoopinfo komende duels
SV Superboeren De Graafschap en Achterhoekfoto.nl op Facebook
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.