Jan Lammers boos over rode kaart

Jan Lammers speelde een hele solide wedstrijd tegen Fortuna Sittard, maar de verdediger van De De Graafschap moest eraf met rood.
"Ik won mijn duel en de bal was al bij onze keerp. Hij hield mij vast en ik wilde me losmaken. Toen dat gebeurde, zag ik hem op de grond liggen en bleek dat ik hem had geslagen. En toen kreeg ik rood. Ik was boos, ja. Want ik vond het onterecht. Jammer, want ik speelde lekker. Het zal er wel bij horen. Even de beelden kijken en ik neem aan dat we dan protest gaan aantekenen."
"We gingen hier voor de winst en dat hebben we niet gehaald, dus balen. We hebben genoeg kansen gehad."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
Telstar
Vrijdag 13 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 06-12 FC Den Bosch en De Graafschap dele...
- 01-12 Geen winnaar De Graafschap - Go Ah...
- 30-11 Ophalen Jubileum boek 65 jaar De G...
- 27-11 Zondag 1 december Sinterklaas op d...
- 26-11 De Graafschap lijdt eerste competi...
- 25-11 Superboeren zitten er warm bij dez...
- 23-11 Superboeren boeken eenvoudige over...
- 22-11 Geef een steen in Superboerenmuur ...
- 21-11 Ted van de Pavert verlengt contrac...
- 20-11 Goal 93e minuut brengt Jong Oranje...
Kantineverbouwing: € 150.000
Om de verbouw en uitbreiding van de Supporterskantine te kunnen realiseren kunnen we niet zonder jullie donatie.
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer