De Graafschap haalt aanvaller Kristopher Vida

De Graafschap heeft met Kristopher Vida de eerste aanvallende versterking voor volgend seizoen binnen.
De bijna 19-jarige Vida komt transfervrij over van FC Twente. Daar speelde de Hongaarse jeugdinternational bij de beloften. Hij kwam op 16-jarige leeftijd naar Enschede, daarvoor speelde hij bij Budapest Honvéd.
Vida tekent een contract voor twee seizoenen bij de Doetinchemse club, met een optie voor nog een jaar. 'Kristopher past prima in onze plannen. Hij is een jonge speler die nog de nodige ontwikkeling door kan maken', aldus trainer Jan Vreman.
Bron: Omroep Gelderland
Foto: http://www.twenteinsite.nl/
SV Superboeren De Graafschap op Facebook en Twitter
|
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
FC Volendam
De Graafschap
Vrijdag 20 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 14-12 Sponsorbordjes in de Supporterskan...
- 13-12 De Graafschap niet voorbij Telstar
- 06-12 FC Den Bosch en De Graafschap dele...
- 01-12 Geen winnaar De Graafschap - Go Ah...
- 30-11 Ophalen Jubileum boek 65 jaar De G...
- 27-11 Zondag 1 december Sinterklaas op d...
- 26-11 De Graafschap lijdt eerste competi...
- 25-11 Superboeren zitten er warm bij dez...
- 23-11 Superboeren boeken eenvoudige over...
- 22-11 Geef een steen in Superboerenmuur ...
Kantineverbouwing: € 150.000
Om de verbouw en uitbreiding van de Supporterskantine te kunnen realiseren kunnen we niet zonder jullie donatie.
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer