Mat De Graafschap ruim onderuit bij Sparta (3-0)

De Graafschap heeft tegen Sparta met ruime cijfers verloren. De Doetinchemse club had op Het Kasteel weinig in te brengen. Het werd een afgetekende 3-0.
De Graafschap trad in Rotterdam aan met de zelfde elf als vorige week tegen Excelsior (2-1 winst). Bovendien kon de ploeg van Pieter Huistra wat vertrouwen putten uit de resultaten van de laatste weken, vaak wel behaald naar één goede helft.
Het bezin was ook zeker voor de bezoekers: een vrije trap van Anco Jansen belandde op de binnenkant van de paal, doelman Sinouh zou kansloos zijn geweest. Even later hield de sluitpost Piotr Parzyszek van een treffer af. De Graafschap wist zich in het vervolg geen raad met het vele balbezit.
De thuisploeg had minder de bal, maar was dreigender en strafte kinderlijk verdedigen bij de bezoekers tweemaal resoluut af. Langedijk en Voskamp scoorden: 2-0.
Na de rust bracht Huistra Van Kouwen voor zijn eerste minuten. De Graafschap ging er niet beter door spelen. Het spel was slordig en fantasieloos. Aanvallend dwongen de Superboeren nauwelijks iets af. Alleen Garcia-Calvete was dicht bij een treffer.
Sparta liet ook nog maar weinig zien. Het had de winst binnen, maar gaf deze in de extra tijd nog wat meer glans met opnieuw een treffer van Voskamp: 3-0.
Karakteristiek, zaterdag 05 oktober 2013
Sparta Rotterdam - De Graafschap 3-0 (2-0)
Scoreverloop: 1-0, Langedijk (23), 2-0, Voskamp (36), 3-0, Voskamp (90+2)
Arbiter: Gözübüyük
Toeschouwers: 5.405
Geel De Graafschap: Edwin Linssen
Geel Sparta Rotterdam: -
De Graafschap: Jasper Heusinkveld, Nathaniel Will, Tim Bakens, Ted van de Pavert (46. Frank van Kouwen), Milan Massop, Edwin Linssen (63. Soufian Echcharaf), Jordan Garcia-Calvete (76. Nathan Kabasele), Gregor Breinburg, Jerry van Ewijk, Piotr Parzyszek, Anco Jansen
Sparta Rotterdam: Sinouh, Gielisse, Luirink, Ramsteijn, Misidjan (85. Van Berkel), Nieuwendaal, El Hassnaoui (90. De Nooijer), Nys, Deekman, Voskamp, Langedijk (69. Van Hout)
Overig
Seizoenstatistieken & Gelderesch Reizen Superboerenpoule
& Hoe kom ik aan een seizoenkaart?
SV Superboeren De Graafschap op Facebook en Twitter
|
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.