Huistra verwacht gemotiveerd Sparta

Het meest interessante affiche vrijdag in de Jupiler League is Sparta - De Graafschap. 'Heel belangrijk voor ons. De kopgroep zit dicht bij elkaar. Er kan nog van alles gebeuren', zegt trainer Pieter Huistra van De Graafschap.
'Zij zullen na het verlies tegen Den Bosch extra gemotiveerd zijn', verwacht Huistra. 'Als wij ze in het begin een schrikreactie kunnen bezorgen, zijn we in elk geval goed begonnen. In het begin kun je vaak al zien hoe zo'n wedstrijd loopt.'
De Graafschap is nu elf wedstrijden zonder nederlaag en staat op dit moment vierde in de Jupiler League. 'Ons vertrouwen is groot. De speelwijze wordt bij de spelers steeds duidelijker en daarmee gaat ook de uitvoering makkelijker. Maar we zullen wel scherp moeten blijven. Elke wedstrijd moet je er weer vol voor gaan. Uit hebben we zelfs meer gewonnen dan thuis, dus ook dat geeft vertrouwen', weet Huistra.
De hoofdtrainer, die binnenkort waarschijnlijk een nieuw contract zal tekenen in Doetinchem, ziet nog wel verbeterpunten. 'Die zijn er altijd. De afwisseling tussen opbouw en de diepe bal kan beter. Met deze hobbelige velden van de laatste tijd ben je sneller geneigd diep te spelen. Als we nog meer kunnen afwisselen, ben je ook weer moeilijker te bespelen.'
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Laatste wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
FC Den Bosch
Vrijdag 19 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 26-05 Voetbaltoernooi supporters De Graa...
- 24-05 De Graafschap start komend seizoen...
- 20-05 Siem de Jong fleurt afscheidsduel ...
- 13-05 Over uit en uit voor De Graafschap...
- 06-05 De Graafschap wint en houdt kleine...
- 06-05 The Crimestarters, DJ Ruud en DJ L...
- 06-05 Kom op zondag 14 mei het G-team aa...
- 30-04 Willem II wint in een doelpuntrijk...
- 22-04 Zure nederlaag voor de Superboeren
- 14-04 Wederom doelpuntrijk duel, dit kee...