De Graafschap gelijk (2-2); concurrentie loopt uit

De topper tussen Helmond Sport en De Graafschap leverde een enerverend duel op, maar kende uiteindelijk geen winnaar: 2-2. Een resultaat waar alleen de concurrentie blij mee zal zijn.
De Graafschap begon in Brabant met Rogier Meijer en Ties Ever in de basis. Zij vervingen de geschorste Auassar en geblesseerde Calvete. IN de eerste minuut was het even schrikken op de bank van De Graafschap toen doelman Terol moest worden behandeld aan een knieblessure. Na een behandeling kon hij verder.
Het was de ploeg van Pieter Huistra die de leiding nam in een zeer matig gevuld stadion De Braak. Anco Jansen zette de aanval op, de voorzet van middenvelder Lazic was op maat en de afronding fraai: 0-1,
Gaandeweg het eerste bedrijf verloren de Achterhoekers de grip op het duel, maar sluitpost Terol bleek lang een sta-in-de-weg. Hij was echter kansloos toen Güvenc uit een scrimmage voor de gelijkmaker tekende: 1-1.
Na rust golfde het spel op en neer en speelde beide ploegen op de winst. Kansen waren er voldoende, maar deze omzetten in treffers bleek lastiger. Een foutje van doelman Terol leidde de voorsprong voor de thuisclub in door Quekel.
Toch kwamen de Superboeren weer langszij Santy Hulst (foto) speelde een matige partij, maar tekende wel voor de belangrijke gelijkmaker: 2-2, In de resterende minuten bleven beide ploegen gaan voor de winst (eigenlijk het enige resultaat waar beide ploegen echt iets aan zouden hebben). Gescoord werd er echter niet meer.
Karakteristiek, maandag 18 februari 2013
Helmond Sport - De Graafschap 2-2 (1-1)
Scoreverloop: 0-1, Anco Jansen (17), 1-1, Güvenc (37), 2-1, Quekel (72), 2-2, Santy Hulst (77)
Arbiter: Makkelie
Toeschouwers: 2.350
Geel De Graafschap: -
Geel Helmond Sport: Quekel, De Regt
De Graafschap: Joost Terol, Jochem Jansen, Robin Pröpper, Ted van de Pavert, Ties Evers, Rogier Meijer (73. Soufian El Hassnaoui), Gregor Breinburg, Santy Hulst, Vlatko Lazic, Anco Jansen, Piotr Parzyszek
Helmond Sport:
an der Steen, Kazlauskas (46. Siers), De Regt, Ter Horst, Justiana, Sequeira, Guijo-Velasco, Brouwers, Fazli, Güvenc (77. Stachnik), QuekelOverig
Seizoenstatistieken & Gelderesch Reizen Superboerenpoule
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap
MVV Maastricht
De Graafschap
Zondag 24 september, aanvang 14:30 uur
Nieuws van de Superboeren
- 19-09 Nieuwe 3 punter voor de Superboere...
- 16-09 Ondanks moeizame 1e helft en achte...
- 02-09 VVV-Venlo wint thuisduel met 2-0 v...
- 27-08 Afscheid van clubman Herman Schutt...
- 27-08 Lustrum Blue Brothers
- 26-08 De Graafschap slikt eerste thuisne...
- 21-08 Uitvak iets duurder
- 20-08 Erelid en oprichter van SV Herman ...
- 12-08 De Graafschap en ADO Den Haag houd...
- 11-08 DJ Martin Scheffer opent seizoen 2...