Superboeren.nl | Officiële website van SV Superboeren De Graafschap
Postbus 392, 7000 AJ Doetinchem | Lid worden?

Meijer wellicht ook na carrière bij Graafschap

Meijer wellicht ook na carrière bij Graafschap

De Graafschap-middenvelder Rogier Meijer is blij dat hij maandag in de basis staat in de topper tegen Helmond Sport. "Ik heb een aantal weken op de bank gezeten en ben blij dat ik daar nu vanaf kan."

Het duel in Helmond is belangrijk in de strijd om de derde periodetitel. Beide teams maken daar nog kans op. "Ik vind die periode niet zo relevant", zegt Meijer. "Het is belangrijker om alle wedstrijden te winnen en zo hoog mogelijk te eindigen op de ranglijst. Ook dan ben je namelijk zeker van de play-offs."

Het contract van Meijer loopt komende zomer af. "Ik heb al met de club gesproken", zegt hij. "Het ging daarbij ook over zaken na mijn actieve carrière. Wellicht zijn er mogelijkheden om dan iets bij De Graafschap te blijven doen." Het gaat daarbij om een commerciële functie of het trainen van een jeugdteam.

De 31-jarige Meijer wil voorlopig lekker blijven voetballen. De middenvelder kwam in zijn loopbaan alleen voor De Graafschap uit.

Bron: Omroep Gelderland

Volgende wedstrijd De Graafschap

Willem II

Willem II

De Graafschap

De Graafschap

Vrijdag 6 oktober, aanvang 20:00 uur

Kaartverkoopinfo komende duels

Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):

De eerstvolgende uitwedstrijd is vrijdag 6 oktober in Tilburg tegen Willem II, aftrap 20:00 uur (uitverkocht)

De eerstvolgende thuiswedstrijd is vrijdag 20 oktober tegen FC Groningen, aftrap 20:00 uur.

Volg ons op Instagram en X (Twitter)

Volg ons op Social Media:

Instagram X (Twitter)