Tiental beloften door zege in subtop

Jong De Graafschap heeft een 3-2 overwinning geboekt op Fortuna Sittard. De Doetinchemse beloften speelde door een vroege rode kaart voor Jerry van Ewijk bijna het gehele duel met een man minder, maar hebben zich door deze zege genesteld in de subtop van Divisie B.
De openingsfase verliep niet zoals trainer Jan Vreman van Jong De Graafschap het graag zou hebben gezien. Een vlotte achterstand, gevolgd door een directe rode kaart voor Van Ewijk. De aanvaller, die de laatste weken sterk speelde, werd weggestuurd na een elleboogstoot. In Ulft zochten beide ploegen de kleedkamer op met een 0-1 ruststand.
Het tiental van De Graafschap toonde na de hervatting karakter en bogen de achterstand om. Eerst tekende Coen Maertzdorf voor de gelijkmaker: 1-1. De 2-1 kwam er door Niek te Veluwe (foto).
Er volgde een enerverende slotfase. De Limburgers, getraind door voormalig spits Robert van der Weert, leken in de extra tijd alsnog een punt mee te nemen: 2-2 Na deze treffer werd er echter nog afgetrapt en schoot Caner Cavlan alsnog de winnende achter de verslagen doelman Mark Voss (3-2).
Jong De Graafschap: Jordy van de Kracht, Vlatko Lazic, Timothy van der Meulen, Robin Pröpper, Jan Willem Stronks, Coen Maertzdorf, Niek te Veluwe, Santy Hulst (70. Belend Shekho), Caner Cavlan, Jerry van Ewijk, Soufian El Hassnaoui.
Stand Beloften Divisie B (per 10/12)
1. | Sparta Rotterdam | 7 | - | 15 |
7. | FC Volendam |
7 | - | 10 |
2. | Roda JC | 7 | - | 14 | 8. | Willem II |
7 | - | 10 |
3. | VVV/Helmond S. | 7 | - |
13 | 9. | Fortuna Sittard | 7 | - | 9 |
4. | PEC Zwolle | 7 | - | 12 | 10. | FC Den Bosch | 7 | - | 7 |
5. | AZ |
7 | - | 12 | 11. | ADO Den Haag |
7 | - | 6 |
6. | De Graafschap | 7 | - | 12 | 12. | FC Dordrecht |
7 | - | 1 |
Download competitieschema Jong De Graafschap seizoen 2012/2013 (Divisie B)
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
Telstar
Vrijdag 13 december, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 06-12 FC Den Bosch en De Graafschap dele...
- 01-12 Geen winnaar De Graafschap - Go Ah...
- 30-11 Ophalen Jubileum boek 65 jaar De G...
- 27-11 Zondag 1 december Sinterklaas op d...
- 26-11 De Graafschap lijdt eerste competi...
- 25-11 Superboeren zitten er warm bij dez...
- 23-11 Superboeren boeken eenvoudige over...
- 22-11 Geef een steen in Superboerenmuur ...
- 21-11 Ted van de Pavert verlengt contrac...
- 20-11 Goal 93e minuut brengt Jong Oranje...
Kantineverbouwing: € 150.000
Om de verbouw en uitbreiding van de Supporterskantine te kunnen realiseren kunnen we niet zonder jullie donatie.
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer