Guus bij voetbaldag Stichting Doelpunt

Op zondag 14 oktober 2012 heeft Stichting Doelpunt in samenwerking met De Graafschap een voetbaldag georganiseerd op De Bezelhort. Aan deze dag deden 80 mensen mee. Ondanks de kou was het een hele gezellige dag waarop de kinderen bezig zijn geweest met diverse voetbalgerelateerde spelletjes. Voorzitter Clemence Ross opende deze dag en de mascotte Doellie van Stichting Doelpunt was ook van de partij.
Na afloop gingen ze naar huis met een leuke tas met goodies, een medaille en een Stichting Doelpunt-bal. Op deze dag heeft ook SV Superboeren De Graafschap zijn steentje bijgedragen. Kinderen konden op deze gezellige dat met Guus op de foto en ook was het mogelijk om te schieten op het Guus Gatenhuus doek die ook tijdens de rust van de wedstrijden gebruikt wordt.
Met z’n allen hebben we weer vele kinderen (en hun ouders) een fantastische dag kunnen bezorgen, en daar hebben zij dan ook enorm van genoten.
De foto's zijn terug te vinden in ons fotoalbum.
Volgende wedstrijd De Graafschap
Jong AZ
De Graafschap
Maandag 3 april, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-03 De Graafschap geeft voorsprong teg...
- 14-03 Kleine nederlaag voor de Superboer...
- 11-03 De Graafschap boekt vierde zege op...
- 08-03 Afscheid Hans Martijn Ostendorp
- 07-03 Derde competitiezege op rij voor d...
- 03-03 Eerste hattrick Camiel Neghli tege...
- 03-03 Ajax laat bekerdroom Superboeren u...
- 25-02 Winst tegen FC Eindhoven, hattrick...
- 20-02 Superboeren bezorgen Roda JC een c...
- 11-02 De Graafschap verliest met 2-0 bij...
Kaartverkoopinfo komende duels
Kijk hier voor informatie m.b.t. de kaartverkoop voor de volgende wedstrijd(en):
Maandag 3 april (20:00 uur) speelt De Graafschap een uitwedstrijd tegen Jong AZ.