De Graafschap verdienstelijk gelijk tegen Osasuna

De Graafschap heeft in een oefenwedstrijd tegen de Spaanse subtopper Osasuna gelijkgespeeld. Het werd 1-1 Anco Jansen tekende ruim een kwartier voor het einde voor de gelijkmaker. Hij deed dit vanaf elf meter.
De Graafschap kende een stroef begin op het veld van vv Doetinchem, waar Karim Tarfi zijn eerste speelminuten in het shirt van De Graafschap kreeg. Er werd regelmatig al vroeg in de opbouw balverlies geleden, waardoor de Spanjaarden meer dan een gevaarlijk voor doelman Terol opdoken. De doelman hiekd zijn doel echter schoon. Terol keerde ook een strafschop na een ongelukkige handsbal.
De ploeg van trainer Pieter Huisstra liet aanvallend aardige dingen zien, maar het werd ook weer duidelijk waarom De Graafschap opzoek is naar aanvallende stootkracht.
In de tweede helft kwam proefspeler Randel Shakison als linksback binnen de lijnen. Hij zag Osasuna direct na de hervatting de score openen via Kike Sola. Toch hielden de Achterhoekrs zich hierna prima staande, zonder tot echt uitgespeelde kansen te komen.
Een handsbal aan Spaanse zijde bood De Graafschap echter een uitlezen kans op de gelijkmaker. Anco Janssen schoot de toegekende strafschop binnen: 1-1.
Vrijdag 3 augustus spelt De Graafschap het laatste duel in deze oefencampagne. Het naar de 1. Bundesliga gepromoveerde Fortuna Düsseldorf is om 19.00 uur de tegenstander op De Vijverberg.
Karakteristiek, dinsdag 31 juli 2012 (voorbereiding seizoen 2012-2013)
De Graafschap - Osasuna (Spa) 1-1 (0-0)
Scoreverloop: 0-1, Kike Sola (47), 1-1, Anco Jansen (69/penalty)
De Graafschap: Joost Terol, Jochem Jansen, Robin Pröpper (60. Frank van Kouwen), Timothy van der Meulen, Milan Massop (46. Randel Shakison), Karim Tarfi (46. Rogier Meijer), Tim Vincken (60. Vlatko Lazic), Jordan Garcia-Calvete, Piotr Parzyszek (60. Gregor Breinburg), Santy Hulst, Anco Jansen
Bijzonderheid: Joost Terol stopt strafschop Osasuna (30)
Overig
- Aanvraagformulier voor een seizoenkaart
- Meld je aan voor de Gelderesch Reizen Superboerenpoule
Gerelateerde nieuwsberichten
Laatste wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
FC Den Bosch
Vrijdag 19 mei, aanvang 20:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 26-05 Voetbaltoernooi supporters De Graa...
- 24-05 De Graafschap start komend seizoen...
- 20-05 Siem de Jong fleurt afscheidsduel ...
- 13-05 Over uit en uit voor De Graafschap...
- 06-05 De Graafschap wint en houdt kleine...
- 06-05 The Crimestarters, DJ Ruud en DJ L...
- 06-05 Kom op zondag 14 mei het G-team aa...
- 30-04 Willem II wint in een doelpuntrijk...
- 22-04 Zure nederlaag voor de Superboeren
- 14-04 Wederom doelpuntrijk duel, dit kee...