De Graafschap de kansen, MVV Maastricht de punten

Met MVV Maastricht trof De Graafschap gisterenavond opnieuw een tegenstander uit het zuiden van Nederland. Bij de Superboeren keerden Thomas Kok en Arjen van der Heide terug van een blessure zodat trainer Marinus Dijkhuijzen met zijn sterkste elftal kon starten.
Voorafgaand aan het eerste fluitsignaal nam De Graafschap afscheid van een aantal spelers die na afloop van afgelopen seizoen de club verlaten hebben.
De Superboeren zetten de Sterrendragers vanaf het begin op eigen helft onder druk. Het kreeg via Reuven Niemeijer (schot net naast) en een kopbal voor Milan Smits (katachtige reflex van doelman Westerveld) de grootste kansen.
De ploeg van oud Graafschap speler Edwin Hermans deelde via Braken (schot op de vuisten van Ties Wieggers) een kleine speldenprik uit.
(wedstrijdverslag gaat verder onder de foto's)
Ook in het tweede gedeelte van de eerste helft kreeg De Graafschap een aantal mogelijkheden via een tweetal slappen schoten van Arjen van der Heide en Milan Smits.
Na de theepauze was het eenrichtingsverkeer richting uitblinker doelman Sem Westerveld. Het spel van de Superboeren werd slordiger en daardoor kroop MVV Maatricht wat meer uit haar schulp. Echt grote kansen wisten ze echter niet bij elkaar te voetballen.
Daar waar een iedereen dacht aan een gelijkspel was het MVV Maastricht dat de overwinning na zich toe trok. Uit een counter is het Jaël Pawirodihardjo die Rowan Besselink van zich afschudt en de bal in het doel schiet. Eindstand 0-1.
Meer foto's staan in ons fotoalbum.
(wedstrijdstatistieken onder de foto's)
Vrijdag 22 augustus 2025 (Keuken Kampioen Divisie 2025-2026)
De Graafschap - MVV Maastricht: 0-1 (0-0)
Doelpuntenmaker(s): Pawirodihardjo (89.)
Arbiter: Wiersma | Toeschouwers: 10.045
Opstelling De Graafschap: Ties Wieggers; Othniƫl Raterink, Rowan Besselink, Thomas Kok, (90. Bouke Boersma) Levi Schoppema (79. Kaya Symons), Teun Gijselhart, Reuven Niemeijer, Milan Smits (79. Jason Meerstadt), Arjen van der Heide (79. Nathan Kaninda), Dimitrios Theodoridis (71. Jevon Simons), Ibrahim El Kadiri (78. Nathan Kaninda)
Opstelling MVV Maastricht: Westerveld, Tran, Schenk (79.Van Kempen), Coomans, Breugelmans, Kleinen, Klaasen, El Basri, (65. Slegers), Kuipers (90+3 Zaian), Silva Timas (65. Asante), Braken (79. Pawirodihardjo)
Gele kaarten De Graafschap: (66.) Arjen van der Heide
Gele kaarten MVV Maastricht: (57) Lars Schenk, (59.) Lenn-Minh Tran
Rode kaarten De Graafschap: -.
Rode kaarten MVV Maastricht: -
Bijzonderheid:
SV Superboeren De Graafschap op Instagram - X (Twitter)
![]() |
![]() |
X |
Word lid van SV Superboeren De Graafschap
• Ja, ik word lid van SV Superboeren |
® SV Superboeren De Graafschap |
Volgende wedstrijd De Graafschap
De Graafschap
TOP Oss
Zaterdag 18 oktober, aanvang 16:30 uur
Nieuws van de Superboeren
- 12-10 Nederlaag De Graafschap levert Cam...
- 06-10 Reeperbahner op 18 oktober in de s...
- 04-10 De Jong zorgt met een volley voor ...
- 30-09 Superboeren trekken overwinning ov...
- 27-09 Puntendeling tussen FC Dordrecht e...
- 22-09 De Graafschap weet buitenshuis te ...
- 13-09 Geen loon naar werken voor de Supe...
- 11-09 De Buuls vrijdag in de supportersk...
- 06-09 De Graafschap komt droomstart van ...
- 03-09 ALL-IN coverband vrijdag in suppor...