Poepon wil weg bij De Graafschap
Rydell Poepon vertrekt bij De Graafschap als een club vier ton wil betalen voor de Amsterdamse spits. Voor die gelimiteerde transfersom mag Poepon weg nu De Graafschap is gedegradeerd.
"Dat bedrag klopt. ADO is concreet. Een hele mooie club voor mij en dichtbij huis. Rond de winterstop kwamen ze er niet uit met De Graafschap. Ik hoop dat het nu wel lukt", reageert Poepon.
Ook FC Nürnberg heeft interesse getoond. "Ze hebben zich bij ons gemeld. Over zo'n club hoef je helemaal niet lang na te denken."
Poepon verwacht dat zijn tijd bij De Graafschap voorbij is. "Niemand wil in de Jupiler League spelen. Ik ook niet en dus wil ik inderdaad weg. De degradatie deed zeker veel pijn. Het was ook al mijn tweede keer", aldus de spits die eerder een divisie lager moest spelen met Sparta Rotterdam.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

G.W.V.V.

De Graafschap
Zaterdag 29 juni, aanvang 17:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 25-05 Eerste Gamma-Superboerendag op 25 ...
- 24-05 Rogier Meijer weg bij De Graafscha...
- 24-05 Grote schoonmaak bij De Graafschap
- 23-05 Jupiler League bereid om beloftent...
- 22-05 De Graafschap aast op Ramon Leeuwi...
- 21-05 De Graafschap begint met een Voetb...
- 20-05 Stormloop is De Graafschap te mach...
- 19-05 Frank van Kouwen: heel frustrerend
- 19-05 Joost Terol: toch wel een aardig s...
- 19-05 Treurig afscheid voor Rogier Meije...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer





