Vito Wormgoor: wachten op onweer apart
Vito Wormgoor vond het apart om een uur te wachten vanwege onweer bij de wedstrijd tussen de Graafschap en Excelsior.
"Heel gek om een uur niet te spelen. En we wisten nog niet zeker of we het zouden redden. Maar je weet dat zij nog gaan pompen, lastig om dat mentaal op te kunnen brengen. We stonden ook niet helemaal goed die laatste zeven minuten, maar het liep goed af."
Het spel was wisselvallig. "We deden het goed in de eerste 20 minuten, maar daarna vielen we terug. Waarom weet ik ook niet. De opbouw was ook moeilijk, maar na de achterstand kwamen we toch weer knap terug."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

G.W.V.V.

De Graafschap
Zaterdag 29 juni, aanvang 17:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 23-05 Jupiler League bereid om beloftent...
- 22-05 De Graafschap aast op Ramon Leeuwi...
- 21-05 De Graafschap begint met een Voetb...
- 20-05 Eerste Gamma-Superboerendag op 25 ...
- 20-05 Stormloop is De Graafschap te mach...
- 19-05 Frank van Kouwen: heel frustrerend
- 19-05 Joost Terol: toch wel een aardig s...
- 19-05 Treurig afscheid voor Rogier Meije...
- 19-05 Huistra: nederlaag was meer dan di...
- 19-05 De Graafschap speelt om anderhalf ...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer





