Roelofsen ziet weer verkeerde keuze
Richard Roelofsen kiest met De Graafschap voor ultra-defensief spel. Ook na het 1-0 verlies bij RKC, blijft de coach die weg volgen.
"Dat is de lijn die we gekozen hebben en daar gaan we mee door. Het uitgangspunt is zo te beginnen. We hebben RKC het spelen onmogelijk gemaakt en bijna niets weggegeven", noemde Roelofsen het positieve aspect.
Tot diep in de tweede helft slaagde de tactiek van afbraakvoetbal. "Maar dan maken we in de verdediging weer een verkeerde keuze zoals vorige week ook gebeurde. Een moment van niet opletten bij de steekbal. Dat wordt dan meteen afgestraft en is zuur. Na de goal spelen we veel lange ballen, opportunistisch, maar dat werd ook niets. Dat is moeilijk voor ons en dan komen we ook een beetje in onze zwakte."
"Aan de bal hebben we te weinig gebracht vanavond", vervolgt Roelofsen. "We zijn een maal dreigend geweest bij een spelhervatting. Voor mij teleurstellend, want in de voorgaande wedstrijden kregen we wel steeds een paar grote kansen. Maar er moet direct een streep onder nu, want woensdag wacht FC Twente alweer."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

G.W.V.V.

De Graafschap
Zaterdag 29 juni, aanvang 17:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 20-05 Stormloop is De Graafschap te mach...
- 19-05 Frank van Kouwen: heel frustrerend
- 19-05 Joost Terol: toch wel een aardig s...
- 19-05 Treurig afscheid voor Rogier Meije...
- 19-05 Huistra: nederlaag was meer dan di...
- 19-05 De Graafschap speelt om anderhalf ...
- 19-05 Schema Play-Offs promotie/degradat...
- 18-05 In beeld gevangen: De Graafschap -...
- 18-05 De Graafschap mag blijven hopen na...
- 18-05 De Graafschap begint met een Voetb...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer





