Buitenlandse interesse voor Peter Jungschläger
Peter Jungschläger heeft een aanbieding gekregen van FC Aktobe. De Kazachstaanse club zou de 27-jarige middenvelder graag transfervrij overnemen van De Graafschap.
De Kazachstaanse club is de laatste jaren erg succesvol in eigen land. Vanaf 2005 werd de ploeg liefst vier keer kampioen en eindigde het twee keer als tweede. Europese avonturen liepen echter vaak spaak bij Aktobe. Afgelopen seizoen werd het team in de Europa League verslagen door AZ.
Jungschläger begon zijn loopbaan bij ADO Den Haag. Na een jaar verkaste hij naar RBC Roosendaal. Na twee jaar in de Eerste Divisie te hebben gespeeld keerde Jungschläger weer terug naar het hoogste niveau bij VVV-Venlo. De afgelopen drie jaar kwam hij uit voor de Graafschap.
Bron: vi.nl
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

Roda JC Kerkrade

De Graafschap
Zondag 19 mei, aanvang 16:30 uur
Nieuws van de Superboeren
- 18-05 In beeld gevangen: De Graafschap -...
- 18-05 Play-Off-return start met BBQ bij ...
- 18-05 De Graafschap mag blijven hopen na...
- 18-05 De Graafschap begint met een Voetb...
- 18-05 Schema Play-Offs promotie/degradat...
- 17-05 Huistra: kruit nog niet verschoten
- 17-05 Breinburg: we zijn nog scherp en f...
- 17-05 Jordan Garcia-Calvete: alles kan n...
- 15-05 Vincken en Massop geloven in stunt
- 15-05 Huistra: de druk ligt bij Roda JC
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer





