Michael de Leeuw: dit is een bevrijding
Hij moest er lang op wachten, kreeg al een paar mooie kansen, maar een goal bleef lang uit. Tot zaterdag in het Abe Lenstra. "Een bevrijding. Ik heb er lang naar gezocht en weet dat ik het kan. Eindelijk", glimlacht de geboren Tilburger in de catacomben.
De Leeuw beschrijft de ietwat vreemde goal als volgt. "Gregor lag op de grond, dat zag ik niet eens. Yuri Rose schermde zijn man goed af, Kujala bracht hem in en de bal stuiterde voor mij. Ik zag de keeper twijfelen en kon hem zo inkoppen."
"We hadden met een beetje geluk zelfs nog kunnen winnen in de slotfase, maar dat gold ook voor Heerenveen. We zijn blij met het punt, dit voelt goed en daar kunnen we weer verder mee", besloot De Leeuw.
Bron: Omroep Gelderland
Volgende wedstrijd De Graafschap

SV Kilder

De Graafschap
Zaterdag 30 juni, aanvang 15:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 16-05 De Graafschap wil snel nieuwe trai...
- 16-05 Bestuur De Graafschap blijft aan
- 15-05 Vroomans: Nietszeggende lijstjes
- 15-05 De Graafschap moet vrezen voor ver...
- 15-05 Beloften eindigen als elfde
- 15-05 Maaskant en Calderwood in beeld bi...
- 14-05 De Graafschap uiteindelijk dan toc...
- 13-05 Muslu: afscheid met heel veel pijn
- 13-05 De Winter: treurig voor heel Doeti...
- 13-05 Roelofsen spreekt van 'ongelooflij...
Gelderesch Reizen Superboerenpoule
- 1.Josan160 punten
- 2.M--A--E--T--J--E157 punten
- 3.Mikey-DTC156 punten
- wannie156 punten
- 5.-----boesjes-----154 punten
Volg ons op Twitter
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer



