Vito Wormgoor twijfelgeval De Graafschap
De Graafschap kan mogelijk niet beschikken over Vito Wormgoor tijdens de uitwedstrijd tegen SC Heerenveen. Bij de verdediger moest deze week met spoed een verstandskies worden getrokken. Een pijnlijke kaak maakte trainen daarna onmogelijk.
Wormgoor, die onlangs ook vader werd, ontbrak donderdag maar verwacht vrijdag weer te kunnen aansluiten bij de groep. Over de inzetbaarheid in Friesland van de centrale verdediger, kon trainer Ulderink nog niets zeggen.
Ulderink kan zeker nog niet beschikken over Purrel Fränkel. De linksback kampt met verrekte enkelbanden en staat zeker nog enkele weken buitenspel. Hij trainde donderdag apart van de groep.
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

SV Kilder

De Graafschap
Zaterdag 30 juni, aanvang 15:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 16-05 De Graafschap wil snel nieuwe trai...
- 16-05 Bestuur De Graafschap blijft aan
- 15-05 Vroomans: Nietszeggende lijstjes
- 15-05 De Graafschap moet vrezen voor ver...
- 15-05 Beloften eindigen als elfde
- 15-05 Maaskant en Calderwood in beeld bi...
- 14-05 De Graafschap uiteindelijk dan toc...
- 13-05 Muslu: afscheid met heel veel pijn
- 13-05 De Winter: treurig voor heel Doeti...
- 13-05 Roelofsen spreekt van 'ongelooflij...
Gelderesch Reizen Superboerenpoule
- 1.Josan160 punten
- 2.M--A--E--T--J--E157 punten
- 3.Mikey-DTC156 punten
- wannie156 punten
- 5.-----boesjes-----154 punten
Volg ons op Twitter
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer



