Huistra houdt een goed gevoel over
Ruim anderhalve week voor de start van de competitie ziet De Graafschap-trainer Pieter Huistra steeds meer vooruitgang. Tegen Ossasuna zag Huistra gaandeweg de wedstrijd verbetering.
"De tweede helft hebben we heel aardig gespeeld en konden we de bal veel beter in de ploeg houden. Het geeft een goed gevoel dat je het dit soort ploegen dan lastig kunt maken."
"Voor rust waren we slordiger, ook in het druk zetten naar voren en hadden we het een stuk moeilijker. Tim Vincken heeft weer een uur gespeeld na zijn ziekte. Het is mooi dat hij weer terug is", aldus Huistra.
Ook de van Anderlecht gehuurde speler Tarfi deed mee tegen Ossasuna op de Bezelhorst in Doetinchem. "Hij deed het heel aardig, maar moet condionteel nog wel sterker worden."
Bron: Omroep Gelderland
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

G.W.V.V.

De Graafschap
Zaterdag 29 juni, aanvang 17:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 20-05 Stormloop is De Graafschap te mach...
- 19-05 Frank van Kouwen: heel frustrerend
- 19-05 Joost Terol: toch wel een aardig s...
- 19-05 Treurig afscheid voor Rogier Meije...
- 19-05 Huistra: nederlaag was meer dan di...
- 19-05 De Graafschap speelt om anderhalf ...
- 19-05 Schema Play-Offs promotie/degradat...
- 18-05 In beeld gevangen: De Graafschap -...
- 18-05 De Graafschap mag blijven hopen na...
- 18-05 De Graafschap begint met een Voetb...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer





